TULOKSET
Tulostettu 18.07.2018 7:38RYHMÄ FCI 4 Mäyräkoirat
karkeakarvainen kääpiömäyräkoira tuomari: Matti Tuominen SUOMI
ROPKorpinotkon Bauer, Hannele Turakainen & Aino Hämäläinen & Helena Hämäläinen, Nuutilanmäki
karkeakarvainen mäyräkoira tuomari: Matti Tuominen SUOMI
ROPArvocas Huvimestari, Laila Viinanen-Leino & Jouni Leino, Espoo
VSP
Arvocas Huippumalli, Johanna Heikman, Harju
ROP pentu
Idesüss Quiche, Maiju Houni, Lappeenranta
ROP veteraani
Arvocas Ulkomainos, Hannu Kervinen & Ulla Kotro-Kervinen, Lappers
ROP kasvattaja
Arvocas, Hannu Kervinen & Ulla Kotro-Kervinen, Lappers
SERT NARTTU
Arvocas Hittimittari, Hannu Kervinen & Ulla Kotro-Kervinen, Lappers
lyhytkarvainen kaniinimäyräkoira tuomari: Matti Tuominen SUOMI
ROPFormula Uspeha One Sweet Apple, Janette Hiekkamies & Sari Hiekkamies, Helsinki
SERT NARTTU
Formula Uspeha One Sweet Apple, Janette Hiekkamies & Sari Hiekkamies, Helsinki
lyhytkarvainen kääpiömäyräkoira tuomari: Matti Tuominen SUOMI
ROPBeauty's Gold Absolut Diamond, Anna Junttila, Jyväskylä
VSP
Magik Rainbow Rose, Marita Gagneur & Leo Räsänen, Espoo
SERT UROS
Beauty's Gold Absolut Diamond, Anna Junttila, Jyväskylä
SERT NARTTU
Mini Golg Parafa, Vesa Lehtonen & Juha Palosaari, Otalampi
lyhytkarvainen mäyräkoira tuomari: Matti Tuominen SUOMI
ROPHiekkalinnan Golden Fashion Girl, Janette Hiekkamies & Sari Hiekkamies, Helsinki
VSP
Zaron Incendio, Pia Mäkeläinen & Keijo Mäkeläinen, Joroinen
SERT UROS
Zaron Incendio, Pia Mäkeläinen & Keijo Mäkeläinen, Joroinen
SERT NARTTU
Thilia Thalian Onnen Opium, Kaisa Riekkinen & Janne Riekkinen, Perttula
pitkäkarvainen kääpiömäyräkoira tuomari: Matti Tuominen SUOMI
ROPSimply Tan Fredimercuri, Marita Nurmi, Vantaa
VSP
Maijannan When You Believe, Anu Härkönen, Joutseno
SERT UROS
Simply Tan Fredimercuri, Marita Nurmi, Vantaa
SERT NARTTU
Maijannan When You Believe, Anu Härkönen, Joutseno
pitkäkarvainen mäyräkoira tuomari: Matti Tuominen SUOMI
ROPFestuca Kauensis, Mari Höglund & Pekka Höglund, Salosaari
VSP
Battabi's Estelle Mia, Mona Leino, Lohja
ROP veteraani
Festuca Cinerea, Maire Koponen, Eno
ROP kasvattaja
Festuca, Mari Höglund, Salosaari
SERT UROS
Festuca Kauensis, Mari Höglund & Pekka Höglund, Salosaari
SERT NARTTU
Battabi's Estelle Mia, Mona Leino, Lohja